AVALEHT       TEENUSED       KONTAKT     

Lumekoristus maapinnal  (hoovist, teedelt, parklatest jms). - Hind 19€/ tund- 1 töömehe pealt  -  või kokkuleppehind.  Miinimumtasu 1 töömehe pealt 57€.

Lumeeemaldamine lame- ja viilkatustelt, jääpurikate eemaldus - Hind  24€ /tund- 1 töömehe pealt)  - või  kokkuleppehind.  Miinimumtasu     1 töömehe pealt 72€.

Alpinisti töö (väga järsud katused) -   Hind 36€ / tund 1 töömehe pealt - või kokkuleppe  tasu.   Miinimumtasu     1 töömehe pealt 108€.

Kui soovite kokkuleppe hinda, siis tuleme tasuta kohale, vaatame objekti üle ning lepime hinnas kokku, mis ei kohusta Teid teenuse tellimiseks.


Hinnad sisaldavad varustust ja transporti objektile Tallinna piires.


NB! Hinnad ei sisalda käibemaksu!

Teeme tööd soodsate hindadega nii eraisikutele, korteriühistutele, väike- ja suurfirmadele.

Soovitame kindlasti majaomanikel lasta lumi ja jää katustelt õigeaegselt ära koristada.
Lume ja jää kogunemisel muutub see järjest raskemaks, misjärel suureneb oht, et katus ei pea sellele vastu, kuna katused ei ole arvestatud sellise koormusega.

Kõikidel kinnistuomanikel tuleb oma krundiga piirnevad kõnniteed lumest puhastada ning tagada ohutus. Teostame vajadusel libeduse tõrjet, pindade katmist peenkruusaga või liivaga.

Teostame lumekoristust 7 päeva nädalas, vastavalt vajadusele. Vastavalt kokkuleppele oleme valmis saatma välja lumekoristus brikaadi ka ööpäevaringselt.

    * Hooldatud katus säilitab oma tehnilised parameetrid pikema aja vältel kui hooldamata katus.
    * Lumekoormus kahjustab katuse kandekonstruktsioone.
    * Sulailmade tulekul muutub katuse puhastus oluliselt raskemaks ning seetõttu ka kliendi jaoks kallimaks.
    * Lumeraskuse all sissekukkunud katust ning sellest tingitud kahjustusi varale reeglina kodu ning varakahjustuse raames ei hüvitata!

 

Mida pakume?

Lumekoristus
Jääpurikate eemaldamine
Katuste puhastamine lumest

Vaata kõiki teenuseid
»

   
Lumerookimine.ee  l  Telefon: +372 56 690 811  l  info@lumerookimine.ee